Pływalnia letnia Chwiałka

i

Autor: POSiR Pływalnia letnia Chwiałka

Baseny letnie w Poznaniu ciągle zamknięte. Kiedy zostaną otwarte dla mieszkańców?

2022-06-21 18:32

Kiedy zostaną otwarte baseny letnie w Poznaniu? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców, którzy nie lubią korzystać z otwartych akwenów wodnych. Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji podały datę rozpoczęcia sezonu na tych pływalniach.

Baseny letnie w Poznaniu. Kiedy otwarcie?

W Poznaniu są dwa baseny letnie Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji. Mimo kilku upalnych dni dotychczas były one zamknięte. Teraz dowiedzieliśmy się, kiedy otwarte zostaną pływalnie Kasprowicza i Chwiałka. - Od soboty, 25 czerwca będzie można korzystać z pływalni Kasprowicza, a dzień później dla wszystkich poznaniaków otworzy się Chwiałka - przekazuje POSiR. Na obu letnich pływalniach POSiR można popływać w 50-metrowym basenie sportowym, korzystać ze zjeżdżalni oraz brodzika wyposażonego w wodne atrakcje dla dzieci. Wokół pływalni odwiedzający znajdą trawiastą przestrzeń do plażowania. Na miejscu wypożyczą również leżaki. - Pobyt na letnim basenie można urozmaicić dodatkowymi aktywnościami. Zarówno na Chwiałce, jak i na Łazarzu jest możliwość pogrania w siatkówkę plażową i poćwiczenia na urządzeniach do street workoutu - informuje POSiR.

Baseny letnie w Poznaniu - cennik i godziny otwarcia

Kompleks na Chwiałce będzie czynny w godzinach 9:00 - 19:00, a w parku Kasprowicza w godzinach 9:00 - 20:00. Dodatkowo pływalnia Kasprowicza udostępni basen 50-metrowy osobom zainteresowanym treningiem pływackim w godzinach 7:00 - 9:00.

Koszt wstępu na basen letni to 20 zł (bilet normalny) i 14 zł (bilet ulgowy). - Tegoroczna nowość to bilety happy hours - po godzinie 18:00 będzie można zapłacić 10 złotych. Warto również korzystać z karnetów na 10 wejść, przy zakupie których uzyska się 10 procent rabatu - tłumaczy POSiR.

Dokładny cennik jest dostępny na stronach: pływalni Kasprowicza oraz pływalni Chwiałka. Bilety można kupować w kasie lub online na platformie ToBilet.pl.

Małe dziecko utopiło się w jeziorze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE