BEZDOMNY z podejrzeniem koronawirusa UCIEKŁ ze szpitala w Poznaniu. Szukała go policja!

2020-03-25 14:49 EIP
Autokar ESKORTOWANY przez policję! Powód? Podejrzenie koronawirusa!
Autor: Paweł Jaskółka

Nietypowa sytuacja na terenie szpitala miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu. W nocy do placówki przywieziono bezdomnego mężczyznę z Gostynia. Był on pod wpływem alkoholu i miał podwyższoną temperaturę. W związku z tym można było u niego podejrzewać koronawirusa. Został przebadany pod tym kątem, ale samowolnie opuścił szpital i poszukiwała go policja.

O incydencie, które może mieć poważne konsekwencje poinformował portal epoznan.pl. W nocy do szpitala przy ul. Szwajcarskiej pogotowie przywiozło bezdomnego mężczyznę z Gostynia. Służby znalazły go leżącego w miejscu publicznym. Był on pod wpływem alkoholu, ale miał podwyższoną temperaturę, co mogło wskazywać na jego ewentualne zakażenie.

Bezdomny mężczyzna był bardzo niesforny. Nie stosował się do poleceń personelu aż w końcu opuścił samowolnie szpital!

Zobacz koniecznie: Gdzie jest wirus z Chin? Aktualna mapa zachorowań

- Palił papierosy na terenie szpitala, za co był wielokrotnie upominany. W końcu zaczął wychodzić ze szpitala na papierosa, ale wracał po nim do budynku. Po zrobieniu mu badania rentgenowskiego wyszedł na papierosa i już nie wrócił. Obecnie trwa oczekiwanie na wynik jego badania w kierunku koronawirusa. Powinien być znany w godzinach wieczornych - przekazał w rozmowie z lokalnym portalem Jacek Górny, kierownik SOR.

Sprawa została zgłoszona na policję, która poszukiwała mężczyzny przez kilkanaście godzin. W środę około południa mężczyzna został zatrzymany na ulicy Piaśnickiej.

Pomoc finansowa podczas epidemii. Ekspert radzi. [SUPER RAPORT]
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE