Kibice dali popis!

Blisko 30 tysięcy kibiców na meczu Lech Poznań - Żalgiris Kowno. Kolejorz zrobił pierwszy krok do fazy grupowej Ligi Konferencji Europy

2023-07-28 9:23

Lech Poznań pokonał Żalgiris Kowno w pierwszym meczu drugiej rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy. Kolejorz zagrał dwie różne połowy, ale zrobił duży krok ku kolejnej fazie rozgrywek. Zobaczcie, jak na meczu bawili się kibice.

Lech Poznań chce powtórzyć sukces sprzed roku!

Lech Poznań rozpoczął zmagania w Lidze Konferencji Europy. Celem Kolejorza jest awans do fazy grupowej, a może i coś więcej. W poprzednim sezonie poznaniacy dotarli aż do ćwierćfinału rozgrywek, gdzie ulegli Fiorentinie. Droga do sukcesu sprzed roku jest daleka. Aby awansować do fazy grupowej trzeba wygrać trzy dwumecze. W czwartek (27 lipca) poznaniacy zrobili pierwszy mały krok.

Lech w pierwszym meczu drugiej rundy pokonał Żalgiris Kowno (3:1). Gole dla poznańskiego zespołu zdobywali Dino Hotić, Antonio Milić i Radosław Murawski.

Tłumy kibiców Lecha na trybunach

Kibice tłumnie wybrali się w czwartkowy wieczór na Enea Stadion. Z oficjalnych danych meczowych wynika, że 26 157 kibiców zasiadło na trybunach, aby wspierać swój zespół. A jak się bawili fani? Zobaczcie w naszej galerii.

Rewanżowy mecz pomiędzy Żalgirisem Kowno, a Lechem Poznań zaplanowano na czwartek (3 sierpnia), godz. 18:00.

Kibice Lecha Poznań po zdobyciu mistrzostwa