BMW, które stało się NARKOMOBILEM! 30-latek z Wielkopolski miał w swoim aucie duży asortyment!

2020-09-16 19:56 Maciej Brzeziński
BMW, które stało się NARKOMOBILEM! 30-latek z Wielkopolski miał w swoim aucie duży asortyment!
Autor: KPP Środa Wielkopolska BMW, które stało się NARKOMOBILEM! 30-latek z Wielkopolski miał w swoim aucie duży asortyment!

Policjanci ze Środy Wielkopolskiej zatrzymali 30-latka z gminy Zaniemyśl. Mężczyzna zamieszany był w rozprowadzanie narkotyków. W jego aucie był cały asortyment środków psychotropowych! Więcej o aresztowaniu 30-latka przeczytasz na se.pl.

Kryminalni ze Środy Wielkopolskiej od dłuższego czasu zbierali materiały dotyczące nielegalnej działalności 30-latka z gminy Zaniemyśl. Ustalono, że zajmuje się on rozprowadzeniem narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany 19 sierpnia.

- Podczas przeszukania jego auta, śledczy znaleźli sporo różnego rodzaju środków odurzających. Nie brakowało woreczków z marihuaną, pojemników z amfetaminą i tabletkami ecstasy. Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli przedmioty używane do przygotowywania porcji narkotyków do dalszej sprzedaży - przekazują funkcjonariusze z KPP Środa Wlkp.

Narkotyki to nie jedyny problem 30-latka. Mundurowi ustalili, że BMW, którym się poruszał miało nieprawidłowe tablice rejestracyjne i numery identyfikacyjne VIN, a do pojazdu nie zostały dopełnione formalności celno-administracyjne.

- Auto zostało zabezpieczone na poczet przyszłej kary, a sprawca przestępstwa trafił do policyjnego aresztu. O wysokości kary dla niego zadecyduje sąd - dodają funkcjonariusze.

Katowice: Wielka akcja policjantów! Narkotyki, samochody i miliony złotych

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.