Broń, amunicja i wiele kilogramów narkotyków w Poznaniu! Zatrzymani prędko nie wyjdą zza krat!

2020-07-09 14:06 Maciej Brzeziński
Broń, amunicja i wiele kilogramów narkotyków w Poznaniu! Zatrzymani prędko nie wyjdą zza krat!
Autor: Wielkopolska Policja

Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową KWP w Poznaniu zatrzymali trzech mężczyzn, przy których zabezpieczono znaczne ilości środków odurzających. To nie wszystko. Jeden z nich miał przy sobie także broń i amunicję. Grozi im kilka lat więzienia.

Od kilku miesięcy policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową prowadzili śledztwo w tej sprawie. Ostatecznie udało im się zatrzymać trzech mężczyzn w wieku 35 lat – mieszkańca Poznania, 33 lata – mieszkańca Koziegłów, 29 lat – mieszkańca Sierosławia.

Znaleźli NARKOTYKI! Sprawę chciał załatwić "inaczej"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- Zlikwidowano kolejny magazyn narkotyków w Poznaniu, łącznie zabezpieczając 20 kg marihuany, 5 kg amfetaminy, 500 gr kokainy, tabletki ekstazy i 2,7 kg substancji psychoaktywnej o nazwie 4CMC oraz ponad 120 tys. złotych w gotówce. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to blisko milion trzysta tysięcy złotych - relacjonuje Wielkopolska Policja.

Ponadto jeden z zatrzymanych miał przy sobie dwie jednostki broni palnej oraz 75 sztuk amunicji. Zatrzymani usłyszeli zarzuty, a Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto zastosował wobec wszystkich zatrzymanych osób środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Grozi im od 1 roku do 10 lat więzienia.