Brutalne pobicie w Poznaniu. 36-latek w ciężkim stanie! Sprawca poszukiwany!

2022-01-24 17:24
Brutalne pobicie w Poznaniu. 36-latek w ciężkim stanie! Sprawca poszukiwany!
Autor: KMP Poznań Brutalne pobicie w Poznaniu. 36-latek w ciężkim stanie! Sprawca poszukiwany!

Dramatyczne wydarzenia przy ulicy Aleje Niepodległości w Poznaniu. Doszło tam do brutalnego pobicia, w którym znacząco ucierpiał 36-latek. Mężczyzna jest w ciężkim stanie. Policja poszukuje sprawcy i w związku z tym opublikowała wizerunek mężczyzn, którzy mogą mieć coś wspólnego z tym zajściem.

Do przykrych wydarzeń doszło w niedzielę (16 stycznia) około godz. 4:30. Na skrzyżowaniu Aleje Niepodległości, a Św. Barbary w Poznaniu pobity został 36-latek. - Do pokrzywdzonego podszedł mężczyzna i po krótkiej rozmowie napastnik uderzył go kilka razy w okolice twarzy, po czym 36-latek upadł na jezdnię, a sprawca uciekł. Obecnie pokrzywdzony przebywa w stanie ciężkim w szpitalu - opowiada Marta Mróz z biura prasowego poznańskiej policji.

Czytaj też: Poznań: Pobicie w klubie na Starym Rynku! Poszukiwany mężczyzna ze zdjęcia

Śledczy zajmujący się tą sprawa ustalili, że obaj mężczyźni przebywali wcześniej w tym samym klubie muzycznym przy ul. Al. Niepodległości w Poznaniu. Mundurowi zabezpieczyli i przeanalizowali nagrania z kilku kamer monitoringów. Ponadto prokurator podjął decyzję o publikacji wizerunków osób, które mogą mieć informacje na temat tego feralnego wieczoru i znać potencjalnego sprawcę. - Podejrzewany jest krępej budowy ciała, a w dniu zdarzenia ubrany był w jasną bluzę z kapturem, dżinsy, sportowe buty, czapkę z daszkiem, a przez ramię miał przewieszoną męską saszetkę - tłumaczy Mróz.

Jeśli ktoś rozpoznaje świadków oraz każdego, kto rozpoznaje osoby ze zdjęć, albo posiada istotne informacje na temat tego zdarzenia proszony jest o kontakt z policją. Można dzwonić pod całodobowe numery dyżurnego komisariatu: 47 77 124 11/12.

Sonda
Czy zostałaś/aś kiedyś zaatakowany na ulicy?
18-latek podejrzany o śmiertelne pobicie mężczyzny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE