China Homelife Show to kilkuset wystawców oraz tysiące produktów

i

Autor: China Homelife mat. promocyjne China Homelife Show to kilkuset wystawców oraz tysiące produktów

China Homelife Show - małe Chiny w centrum Poznania [ZDJĘCIA, AUDIO]

2015-05-28 14:43

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich trwa targ China Homelife Show, który potrwa do piątku (29 maja). Kilkuset wystawców z Chin prezentuje w Poznaniu swoje towary a wśród nich m.in meble, ubrania czy elektronika.

Chińczyk, Polak, dwa bratanki?

China Homelife Show 2015 rozpoczęły się w tę środę i potrwają do piątku. Te trzy dni to niepowtarzalna okazja, aby zapoznać się z ofertą przedsiębiorców z Chin zgrupowanych wokół miasta Hangzhou. Mieszkańcy poznania będą mogli zwiedzać kolorowe stoiska, pełne odzieży, elektroniki i przeróżnych narzędzi oraz gadżetów. Z kolei polskie firmy mają szansę na pozyskanie nowych partnerów handlowych.

Ekspozycje, które można oglądać na miejscu, są znakomitym dowodem na znakomicie rozwijającą się współpracę gospodarczą – powiedział Charge d’Affaires Chińskiej Republiki Ludowej, Lin Jian.

i

Autor: China Homelife mat. promocyjne Ekspozycje, które można oglądać na miejscu, są znakomitym dowodem na znakomicie rozwijającą się współpracę gospodarczą – powiedział Charge d’Affaires Chińskiej Republiki Ludowej, Lin Jian.


- Polska ze względu na swe centralne położenie w Europie Środkowo – Wschodniej jest dla nas naturalnym partnerem. To Poznań jest bramą, przez którą nasze firmy wchodzą na rynek europejski – powiedziała Chen Weixing, sekretarz miasta Hangzhou na rozpoczęciu targów China Homelife fair Poland.

Barwne i różnorodne wystawy przyciągają zwiedzających

i

Autor: China Homelife mat. promocyjne Barwne i różnorodne wystawy przyciągają zwiedzających


Tłumy na pierwszym dniu targów

Podczas pierwszego dnia China Homelife Show targi odwiedziły tłumy zwiedzających. Swoje produkty prezentowało 500 wystawców. Możemy sami przekonać się, co mają do zaoferowania. Wystawa obejmuje 3 oraz 3A pawilon Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie wystawcy zostaną do piątku.

Targi odwiedziła reporterka Radia Eska, Kamila Patelska. Posłuchaj jej relacji.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki