Chłopak do wynajęcia na Walentynki. Za dwa tysiące zrobi wszystko

2020-01-24 10:27 BM
Chłopak do wynajęcia na Walentynki. Za dwa tysiące zrobi wszystko
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe

Tego jeszcze nie było! Mieszkaniec Poznania oferuje usługi walentynkowe. Chętne kobiety mają do wyboru wyjątkowe pakiety. W ofercie jest klasyczna randka, ale coś dla siebie znajdą bardziej wymagające damy!

Walentynki zbliżają się coraz większymi krokami. Dla zakochanych par to najważniejszy dzień w roku. Jeśli jakaś dama nie pomysłu, co robić 14 tutego to z pomocą przyszedł jeden z mieszkańców Poznania. Oferuje on wyjątkowe usługi walentynkowe. Ceny pakietów zależne są od tego, co się w nich znajduje. Najtańszy kosztuje 20 złotych, a najdroższy aż 1000 zł.

Marcin z Wildy, bo tak podpisał się mężczyzna, ma w swojej ofercie aż sześć pakietów. Zobaczcie szczegóły znajdujące się w jego ogłoszeniu:

Oferta walentynkowa Marcina z Wildy:

- pakiet przyjaźni (spacer, który maksymalnie będzie trwać dwie godziny. Jego koszt to 50 złotych)
- pakiet randkowy (spacer oraz czekolada i koktajl w barze. Koszt to 100 zł)
- pakiet romantyczny (obiad, kwiaty, czekolada, trzymanie się za ręce oraz zdjęcie na Facebooku. Koszt to 300 zł)
- Valentine Special (kolacja z rodzicami, róże, czekoladki, trzymanie się za ręce i pocałunek w policzek. Koszt tej usługi to 900 zł)
- Valentine de Luxe (randka, czekolada, trzymanie się za ręce, posiłek z rodziną, zdjęcia dla przyjaciół, status związku na Facebooku przez 2 tygodnie "w związku". Koszt to 1800 zł)

W ofercie jest też coś dla mniej wymagających kobiet. Za 20 złotych Marcin posiedzi na ławce z wybranką. Wspólnie będą pić piwo i rzucać kamieniami w szczęśliwe pary.

Trzeba przyznać, że projekt biznesowo jest przygotowany bez zarzutu. Czy znajdą się chętne panie? Patrząc na liczbę komentarzy na stronie Spotted: MPK Poznań wydaje się, że nie będzie mógł się on opędzić od chętnych.