Chodzież. 17-latek wściekł się na przechodnia. Brutalne pobicie nad jeziorem!

i

Autor: Google Earth/ policja.gov.pl Chodzież. 17-latek wściekł się na przechodnia. Brutalne pobicie nad jeziorem!

36-latek wylądował w szpitalu

Chodzież. 17-latek wściekł się na przechodnia. Brutalne pobicie nad jeziorem!

2022-07-30 8:29

Dantejskie sceny w okolicach promenady jeziora Miejskiego w Chodzieży (woj. wielkopolskie). Doszło tam do brutalnego pobicia 36-latka. Mężczyzna został zaatakowany, bo zwrócił uwagę nastolatkom, a jeden z nich się wściekł i postanowił wyładować swoją agresję.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (24 lipca) około godz. 1:30. Dyżurny policji otrzymał zgłoszenie że w okolicach promenady jeziora Miejskiego nieznany sprawca dotkliwie pobił przechodnia, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. - Z ustaleń policjantów, którzy zostali skierowani na miejsce zdarzenia wynikało, że idący promenadą 36-letni mężczyzna zwrócił uwagę grupie młodych osób, aby nie skakali po ławkach, na co jeden z nich zareagował bardzo agresywnie i zaczął biec w kierunku interweniującego - relacjonują policjanci z KPP w Chodzieży.

36-latek zaczął uciekać, ale w pewnym momencie stracił równowagę i upadł na ziemię. - Napastnik podbiegł do niego i zaczął go bić i kopać po głowie. Po całym zdarzeniu sprawca wraz z całą grupą osób oddalili się z miejsca zdarzenia - dodają mundurowi. Poszkodowany trafił do szpitala, gdzie stwierdzono, że doznał ciężkich obrażeń, w tym złamania w okolicy żuchwy.

Sprawą zajęli się policjanci, którzy w niespełna 48 godzin dotarli do sprawcy. - Okazał się nim 17-letni mieszkaniec naszego powiatu. Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia ciała w związku z występkiem o charakterze chuligańskim - mówią mundurowi. Nastolatkowi grozi do 5 lat więzienia.

Sonda
Kara za pobicie. Jaka kara powinna być za pobicie?
Śmiertelne pobicie obywatela Ukrainy w centrum Krakowa

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają