Brutalne pobicie w centrum Poznania! Połamali szczękę mężczyźnie i uciekli

i

Autor: KMP Poznań Brutalne pobicie w centrum Poznania! Połamali szczękę mężczyźnie i uciekli

Brutalne pobicie w centrum Poznania! Połamali szczękę mężczyźnie i uciekli

2022-07-07 7:41

Policjanci z Poznania poszukują mężczyzn, którzy dopuścili się brutalnego pobicia w centrum miasta! W związku z tym opublikowali wizerunek osób, które mogły to zrobić. Rozpoznajecie tych mężczyzn?

Do zdarzenia doszło 13 marca 2022 roku przy ul. Mielżyńskiego w Poznaniu. Zaatakowany został mężczyzna, który doznał złamania szczęki. - Związek z tą sprawą mogą mieć osoby, których wizerunki zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu - mówi Marta Mróz z biura prasowego poznańskiej policji.

Jeśli ktoś rozpoznaje osoby widoczne na zdjęciu lub ma jakieś informacje na temat tego zdarzenia to proszony jest o kontakt z policją. - Prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji – Stare Miasto pod numerem telefonu 47 77 124 06 czynnym w godzinach 7:00-15:00 oraz pod numerem 47 77 124-11/12 czynnym całą dobę - dodaje Mróz.

Sonda
Kara za pobicie. Jaka kara powinna być za pobicie?
Były policjant Adam B. zasiadł na ławie oskarżonych za pobicie mężczyzny, który… napadł na niego 8 lat temu.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE