Ciągnik PRZYGNIÓTŁ 62-latka! TRAGICZNA śmierć rolnika z Wielkopolski

2020-03-20 7:58
Ciągnik, traktor
Autor: East News

Tragiczny wypadek w miejscowości Gaj (pow. śremski) w województwie wielkopolskim. Nie żyje 62-letni rolnik, który został przygnieciony przez ciągnik. Kulisy tej śmierci są makabryczne, a tego wypadku być może udałoby się uniknąć.

Do zdarzenia doszło w czwartek (19 marca) w godzinach popołudniowych. 62-letni mieszkaniec Małachowa wykonywał prace polowe na jednym z pól w miejscowości Gaj. Policjanci już wstępnie ustalili jak doszło do wypadki.

- Na tym etapie wykonanych czynności wynika, że mężczyzna zginął podczas próby podłączenia przyczepy do ciągnika - przekazał podkom. Sebastian Myszkiewicz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej w Gostyniu w rozmowie z portalem gostynska.pl.

62-latek najprawdopodobniej włączył w ciągniku bieg wsteczny i wysiadł z niego, aby samodzielnie podłączyć dyszel. Właśnie wtedy został dociśnięty do przyczepy.

Zwłoki mężczyzny zostały zabezpieczone w celu przeprowadzenia sekcji zwłok. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

Boniek skończył 64 lata. Pokazał,że jest w formie!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE