Lech bezradny w Krakowie

Autor: pixabay.com Lech bezradny w Krakowie

Cracovia - Lech Poznań: Bezradny Kolejorz. Goście nie oddali żadnego celnego strzału!

2019-05-13 10:10

Cracovia zasłużenie wygrała z Lechem Poznań. Gola na wagę trzech punktów już w 6. minucie spotkania strzelił Michał Siplak. Poznaniacy zagrali słabo i wszyscy marzą o tym, aby ten fatalny sezon się wreszcie zakończył.

Lechici przed meczem zapowiadali, że powalczą w Krakowie o korzystny rezultat. Na zapowiedziach się skończyło. Gospodarze od pierwszej minuty mieli kontrolę nad spotkaniem i bardzo szybko zdobyli gola. Dośrodkowanie Mateusza Wdowiaka wykorzystał niepilnowany przez nikogo Michał Siplak. W drugiej połowie dogodne okazje do podwyższenia wyniku mieli Wdowiak oraz Sergiu Hanca.

Poznaniacy grali bardzo nieudolnie. Swoje okazje mieli Kamil Jóźwiak oraz Filip Marchwiński, ale nie potrafili oni znaleźć drogi do siatki. - Gratulacje dla Cracovii. Szybko ułożyła sobie mecz. W piłce nożnej liczą się konkrety, a Cracovia była od nas konkretniejsza. W pierwszej połowie próbowaliśmy grać, ale nie kreowaliśmy tylu sytuacji, ile chcieliśmy. Mamy teraz swoje problemy w ataku, co było widoczne w tym meczu - powiedział po końcowym gwizdku Dariusz Żuraw, trener Kolejorza.

To był już kolejny mecz poznańskiej drużyny, w którym żaden z piłkarzy nie oddał strzału w światło bramki. Kibice marzą już tylko o tym, aby ten sezon się zakończył. Dawno Kolejorz nie był taki bezradny.

Do zakończenia tegorocznego sezonu pozostały dwie kolejki. W środę (15 maja) Lech podejmie na własnym stadionie Lechię Gdańsk. Początek meczu o godz. 20:30.

>> Wybory do Parlamentu Europejskiego: Chcesz zagłosować w Poznaniu? Możesz dopisać się elektronicznie!

>> Poznań z Kartą LGBT Plus? Członkowie Grupy Stonewall napisali list do prezydenta miasta