Poznań: Podczas zatrzymania ODGRYZŁ policjantowi kawałek palca! 29-latek usłyszał zarzuty

2020-08-06 10:32 AGO
Policja kierowcy
Autor: Radio ESKA

Do wstrząsającego zdarzenia doszło w lutym, w trakcie zatrzymania 29-letni Marcin S. To wtedy mężczyzna odgryzł fragment palca funkcjonariuszowi policji. Wczoraj (5 sierpnia) rozpoczął się proces mężczyzny.

Przypomnijmy - do zdarzenia doszło w 15 lutego w Poznaniu podczas kontroli drogowej. 29-letni mężczyzna został zatrzymany przez policję po pościgu.

ZOBACZ: Odgryzł palec policjantowi! Nagranie z pościgu w Poznaniu [WIDEO]

Pirat drogowy nie dawał za wygraną i chcąc uciec, odgryzł policjantowi mały palec prawej dłoni podczas próby ucieczki! Okaleczony funkcjonariusz trafił do szpitala. Wielkopolscy policjanci opublikowali w niedzielę nagranie wideo z pościgu za 29-latkiem.

- Mężczyzna był też pod wpływem środków odurzających. W bezpiecznym miejscu policjanci siłowo zatrzymali auto. Podczas obezwładniania kierowcy zranił on jednego z funkcjonariuszy OPP w Poznaniu, odgryzając mu półtoracentymetrowy fragment palca - wyjaśnia rzecznik policji.

Wczoraj (5 sierpnia) 29-letni Marcin S. usłyszał łącznie sześć zarzutów. Jak informuje RMF, mężczyzna przyznał się do winy i okazał skruchę. Zatrzymany odmówił składania wyjaśnień i odpowiedzi na pytania. Wcześniej tłumaczył, że w momencie zatrzymania szarpał i ugryzł policjanta, ponieważ "był w szoku".

Kolejna rozprawa odbędzie się pod koniec września.

Seks na wieży widokowej w Świętnie.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.