Detektyw Rutkowski o zaginięciu studenta z Poznania: "Jesteśmy otwarci na współpracę"

2019-01-22 14:52 Redakcja ESKA INFO
Krzysztof Rutkowski
Autor: Maciej Melcer/ESKA Krzysztof Rutkowski

Najbardziej znany polski detektyw odniósł się do tajemniczego zaginięcia 19-letniego Michała Rosiaka z Poznania. Zobacz, co powiedział Krzysztof Rutkowski specjalnie dla ESKA INFO Poznań!

Krzysztof Rutkowski rozwiązał już wiele trudnych kryminalnych zagadek. Taką też wydaje się zaginięcie 19-letniego Michała Rosiaka. - Jeżeli dostanę informację od rodziny lub znajomych, to oczywiście nasze biuro zajmie się tą sprawą. Jesteśmy otwarci na taką współpracę - przekazał były detektyw w telefonicznej rozmowie.

Dotychczas bliscy zaginionego 19-latka nie zwrócili się do detektywa Rutkowskiego - Sami nie będziemy się zgłaszać do rodziny. Osobiście nie śledzę tego, co się dzieje w tej sprawie. Na co dzień nasze biuro ma wiele innych spraw, którymi się zajmujemy - opowiadał.

Rutkowski nie chciał porównywać sprawy 19-letniego Michała do innych prowadzonych w przeszłości, także na terenie Poznania - Jeżeli nasze biuro zajmowałoby się tą sprawą to chętnie udzieliłbym więcej informacji - zakończył.

W tym momencie poszukiwania Michała poznańska prowadzi policja, a także agencja detektywistyczna "Weremczuk & Wspólnicy".

CZYTAJ TEŻ >> Sprawa zaginionego 19-latka: Agencja detektywistyczna odpowiada Rutkowskiemu

Co się stało z Michałem?

Michał w nocy z czwartku na piątek bawił się w nocnym klubie w okolicach Starego Rynku. Wyszedł około godz. 1:00 w nocy i do tej pory nie ma z nim kontaktu. 19-latek jest szczupłej budowy ciała i ma około 190 cm wzrostu, ma niebieskie oczy i lekki zarost. W dniu zaginięcia ubrany był w czarne spodnie, czarną koszulkę typu polo oraz czarną kurtkę.

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto pod nr tel. 61 841-23-11 lub 112.

CZYTAJ TEŻ:

>> Kalisz: Bezdomna zostawiła w szpitalu swoje czwarte dziecko!

>> Fatalne powietrze w Poznaniu! Wszystkie normy zostały przekroczone

ZOBACZ WIDEO: