Do kiedy noszenie maseczek w województwie wielkopolskim? Luzowanie obostrzeń w Wielkopolsce

2021-04-28 10:40
Maseczka
Autor: Getty Images Do kiedy noszenie maseczek w województwie wielkopolskim? Luzowanie obostrzeń w Wielkopolsce

Luzowanie obostrzeń. Do kiedy noszenie maseczek w województwie wielkopolskim? Wiele osób czeka na to, aż będzie można zdjąć maseczki na zewnątrz. Tym bardziej, że dni są coraz cieplejsze, a zasłanianie nosa i twarzy jest coraz bardziej uciążliwe. Do kiedy będzie trzeba nosić maseczki w województwie wielkopolskim? Padła konkretna data! Czytaj na se.pl.

Do kiedy noszenie maseczek w województwie wielkopolskim? Luzowanie obostrzeń w Wielkopolsce

Do kiedy noszenie maseczek w województwie wielkopolskim? To pytanie zadaje sobie wiele osób, dla których uciążliwe jest noszenie maseczek, szczególnie na świeżym powietrzu. Wedle wstępnych zapowiedzi rozważana jest regionalizacja obostrzeń. To oznacza, że w poszczególnych województwach luzowanie obostrzeń będzie przebiegało w innym tempie. Jakie będą decyzje rządu w sprawie województwa wielkopolskiego? Do kiedy będzie trzeba nosić maseczki w Wielkopolsce?

W środę (28 kwietnia) premier Mateusz Morawiecki i minister zdrowia Adam Niedzielski przedstawili plan znoszenia obostrzeń. Padła konkretna data dotycząca noszenia maseczek na świeżym powietrzu. Już od soboty (15 maja) nie będziemy musieli nosić maseczek na świeżym powietrzu. Oczywiście będziemy musieli zachowywać dystans 1,5 metra.

dr Tomasz Karauda: Rząd powinien dofinansować maseczki [Super Raport]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE