Potworny wypadek

Drogowy horror w Wielkopolsce. Samochód płonął jak pochodnia. Zwęglone zwłoki 19-latka w środku [AKTUALIZACJA]

2023-09-03 13:19

Tragiczne wieści spłynęły do nas z województwa wielkopolskiego. W niedzielę (3 września 2023 r.) w godzinach wczesno porannych na DW nr 310 doszło do śmiertelnego wypadku. Samochód uderzył w drzewo i stanął w płomieniach. Niestety, służby znalazły zwęglone zwłoki 19-latka.

Aktualizacja 13:15

- Jak wstępnie ustalili policjanci, którzy pracowali na miejscu wypadku, kierujący Oplem Corsa, 19-letni mieszkaniec powiatu poznańskiego, jadąc od strony Czempinia w kierunku Śremu, na prostym odcinku drogi, zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie na lewe pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Na skutek uderzenia pojazd zapalił się i powstał pożar - wyjaśnia podinsp. Ewa Kasińska z KPP w Śremie.

Wcześniej pisaliśmy:

Drogowy horror rozegrał się na drodze wojewódzkiej nr 310 ze Śremu do Czempinia. - O godzinie 06:09 SKKP Śrem zadysponowało naszą jednostkę do wypadku samochodowego na drodze między Manieczkami a Grabianowem - przekazują przedstawiciele OSP KSRG Żabno. Co tam się wydarzyło? Pojazd uderzył w drzewo i stanął w płomieniach. W środku znaleziono zwęglone zwłoki.

Wielkopolskie: Tragiczny wypadek na DW nr 310. Zdjęcia z miejsca zdarzenia

Na miejscu pracowali strażacy ochotnicy z Żabna i Brodnicy, policjanci, strażacy oraz ratownicy ze Śremia. Przyczyny i okoliczności tragedii wyjaśni policyjne śledztwo pod nadzorem prokuratora. Rodzinie i bliskim kierowcy składamy wyrazy współczucia. Pod tekstem - ku przestrodze - publikujemy zdjęcia z miejsca zdarzenia. Materiały dzięki uprzejmości OSP KSRG Żabno. Służby apelują o ostrożność na drogach.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Groby polskich rajdowców. Kierowcy ginęli w strasznych wypadkach. Niezapomniani