Dwóch policjantów na motocyklach zderzyło się z samochodami. Jechali na miejsce wypadku

i

Autor: Pibwl/CC BY-SA 3.0/wikipedia Motocykl policyjny / zdjęcie ilustracyjne.

Wypadek w Kościanie

Dwóch policjantów na motocyklach zderzyło się z samochodami. Jechali na miejsce wypadku

2022-10-17 18:22

W Kościanie dwóch poruszających się na motocyklach policjantów zderzyło się z dwoma samochodami osobowymi. Mundurowi mieli włączone sygnały świetlne oraz dźwiękowe i jechali na miejsce zdarzenia drogowego. Trwa ustalanie okoliczności wypadku. Według nieoficjalnych informacji obrażenia odniesione przez funkcjonariuszy nie zagrażają ich życiu. Obaj trafili jednak do szpitala

Wypadek w Kościanie. Policjanci na motocyklach zderzyli się z samochodami

W poniedziałek, 17 października po południu, w centrum Kościana doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch policjantów poruszających się na motocyklach oraz dwóch samochodów osobowych. Oficer prasowy kościańskiej policji asp. Jarosław Lemański przekazał PAP, że obaj funkcjonariusze na motocyklach marki BMW jechali, by obsłużyć zdarzenie drogowe. Mieli włączone sygnały świetlne i dźwiękowe. Trwa ustalanie, w jakich okolicznościach doszło do kraksy z osobówkami: dacią i audi. Wypadek miał miejsce na skrzyżowaniu. Niestety funkcjonariusze zostali poszkodowani i wymagali udzielenia im pomocy medycznej. 

Jaki jest stan poszkodowanych?

Jak podaje PAP, funkcjonariusze zostali zabrani do szpitala. Teraz ustalane jest, jakie obrażenia odnieśli. Według nieoficjalnych informacji ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Nie wiadomo, jaki jest stan kierowców samochodów osobowych. Ze wstępnych informacji wynika, że nie odnieśli poważnych obrażeń.

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Nożownik zaatakował w szpitalu

Ceny paliw znów ostro w górę! Skąd ten skok?

Posłuchaj i dowiedz się więcej!

Listen to "Ceny paliwa znów szaleją! Dlaczego jest tak drogo?" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają