Nie żyje młody strażak z OSP Zagórów

i

Autor: Ochotnicza Straż Pożarna w Zagórowie

Żałoba w straży pożarnej

Nie żyje młody strażak z OSP Zagórów. Koledzy we wzruszających słowach pożegnali druha Damiana

2022-10-17 10:44

To smutny czas dla strażaków z Wielkopolski. W sobotę w miejscowości Zagórów doszło do tragicznego wypadku motocyklisty. Jednośladem kierował 32-letni strażak OSP, który zginął na miejscu. Jednostka, w której służył zmarły strażak, jest pogrążona w żałobie.

Tragiczne informacje z powiatu słupeckiego w Wielkopolsce. W minioną sobotę (15 października) w Zagórowie doszło do tragicznego wypadku. Młody motocyklista z nieustalonych przyczyn uderzył w ogrodzenie, a potem słup. Niestety, mimo reanimacji nie udało się go uratować. Policja i prokuratura ustalają dokładne okoliczności tego wypadku.

Nie żyje strażak z OSP Zagórów

Jak się okazało, ofiarą wypadku jest 32-letni strażak z OSP Zagórów, Damian. Jednostka, w której służył, pogrążona jest w żałobie. Koledzy pożegnali druha we wzruszających słowach. "Od najmłodszych lat kontynuował rodzinną tradycję bycia częścią Ochotniczej Straży Pożarnej w Zagórowie. Oddany Strażak, Ratownik, Ojciec i Przyjaciel".

Niestety, to nie jedyne przykre zdarzenie z ostatnich dni, w którym śmierć poniósł strażak OSP. W sobotę w okolicach Wieliczki jeden strażak zginął, a drugi został ciężko ranny po tym, jak urwał się kosz podnośnika i spadł na ziemię.

Matka spoczęła w grobie razem z synkiem