Ewa od kilku dni nie daje znaku życia. Gdzie jest mieszkanka Wielkopolski?

2021-10-25 20:55
Ewa od kilku dni nie daje znaku życie. Gdzie jest mieszkanka Wielkopolski?
Autor: KPP Czarnków Ewa od kilku dni nie daje znaku życie. Gdzie jest mieszkanka Wielkopolski?

Zaginęła Ewa Kaiser. O poszukiwaniach 42-letniej mieszkanki Drawska (woj. wielkopolskie) poinformowali policjanci z komisariatu w Krzyżu Wielkopolskim. Gdzie jest zaginiona? Mundurowi i rodzina proszą o pomoc.

Policjanci poszukują Ewy Kaiser. 42-latka w czwartek (21 października) około godz. 10:30 wyszła ze swojemu domu w Drawsku i do tej chwili nie nawiązała kontaktu z rodziną. - Osoby, które posiadają informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami - mówi Karolina Górzna-Kustra, oficer prasowa KPP Czarnków.

Zaginiona ma 175 centymetrów wzrostu, jest średniej budowy ciała, ma długie i jasne włosy oraz niebieskie oczy. Policjanci przekazują, że w dniu zaginięcia ubrana była w niebieską kurtkę z napisem na plecach "civilited live", granatowe spodnie oraz czarne buty z napisem "NIKE". Ponadto posiadała przy sobie szarą damską torebkę oraz torbę turystyczną.

Czytaj też: Poznań: Martwy 40-latek leżał przed wejściem do parku. Ustalono szczegóły krwawej jatki

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące jej zaginięcia, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Krzyżu Wielkopolskim pod numerami – 47 77 48 330, 112. Można też udać się osobiście na komisariat przy ulicy Sikorskiego 10.

Zaginęła Magdalena Trzcińska. Policja publikuje nagranie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE