Food trucki przyjadą do Lubonia. To ma być porządna wyżerka

2019-10-23 7:15 Redakcja
Festiwal smaków
Autor: mat. prasowe

Przed nami I Festiwal Smaków Food Trucków w Luboniu. Najlepsze smaki z całego świata pojawią się pod Poznaniem. Każdy, nawet najbardziej wybredny smakosz, znajdzie coś dla siebie.

Mieszkańcy Lubonia i okolic będą mieli okazję do odbycia kulinarnej podróży dookoła świata. - Nie zapomnij zabrać rodziny, przyjaciół oraz dobrego humoru! To najlepszy przepis na dobry weekend - przekonują organizatorzy.

Już w najbliższy weekend (26-27 października teren przy galerii Factory Poznań zmieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się znane i lubiane food trucki, serwujące zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.

Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko jedzenie. - W ramach wydarzenia przygotowaliśmy specjalną strefę dla dzieci, czy też strefę chill-outu. Zapraszamy także do udziału w konkursach i zawodach, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was. W razie niepogody, na wszystkich będzie czekał duży, ogrzewany namiot - opowiadają organizatorzy.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Impreza odbywac się będzie w sobotę i w niedzielę w godzinach 12:00 - 20:00. Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia.