Gniezno: 14-latka opowiedziała, że została zgwałcona! Zaangażowano służby. Zaskakująca prawda

Gniezno: 14-latka opowiedziała, że została zgwałcona! Zaangażowano służby. Zaskakująca prawda
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Gniezno: 14-latka opowiedziała, że została zgwałcona! Zaangażowano służby. Zaskakująca prawda

Policjanci z Gniezna otrzymali wstrząsającą informację. Jedna z nieletnich mieszkanek miała zostać zgwałcona. W sprawę zaangażowano wielu mundurowych i prokuratora. Prawda o tym wydarzeniu okazała się zaskakująca!

W poniedziałek (3 maja) około godz. 22:30 dyżurny gnieźnieńskiej policji otrzymał informacje o gwałcie na 14-latce. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce zgłoszenia. Pod nadzorem powiadomionego o tym fakcie prokuratora wykonano wiele czynności w tej sprawie, a prawda okazała się zaskakująca.

- Jak ustalili funkcjonariusze Zespołu Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii zaangażowani w ustalenie sprawcy tego przestępstwa, do żadnego gwałtu nie doszło, a 14-latka wymyśliła całą historię. Nieletnia mieszkanka Gniezna tłumaczyła swoje zachowanie w ten sposób, że znajdowała się po spożyciu alkoholu - relacjonuje asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy KPP Gniezno.

14-latka poniesie konsekwencje swojego działania. Za swój głupi żart odpowie przed sądem rodzinnym.

Brutalny gwałt i morderstwo w Białymstoku. Nowe portrety pamięciowe sprawcy.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE