Groźny wypadek

Gniezno. Autobus wjechał w budynek! Kierowca zasłabł za kółkiem?!

2022-09-23 9:00

Dramatyczne wydarzenia w Gnieźnie (woj. wielkopolskie). Autobus wjechał w budynek. Poszkodowany został kierowca, który trafił do szpitala. Policja ma już wstępne ustalenia dotyczące zdarzenia.

Do wypadku autobusu doszło w piątek (23 września) przed godz. 7:00. Na Al. Reymonta autobus uszkodził budynek. Jak doszło do zdarzenia? - Ze wstępnych ustaleń policji 69-letni kierujący autobusem marki Neoplan jadąc ulicą Roosevelta podczas wjeżdżania w ulicę Reymonta, najprawdopodobniej z powodu zasłabnięcia, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w budynek - tłumaczą policjanci z KPP w Gnieźnie.

Groźny wypadek na al. Waszyngtona. Zderzenie samochodu z autokarem

Kierowca został przez pogotowie ratunkowe zabrany do szpitala. W autobusie znajdowała się jedna pasażerka, która nie odniosła obrażeń.

Uszkodzone zostały schody i narożnik budynku, co widać na zdjęciach. Policja wyjaśnia dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek w autobusie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE