Gniezno: Wsiadł po pijaku za kierownicę i spowodował wypadek! Z tyłu siedziały dzieci [ZDJĘCIA]

2020-10-16 12:20 Maciej Brzeziński
Wsiadł po pijaku za kierownicę i spowodował wypadek! Nieodpowiedzialny ojciec z Gniezna!
Autor: KPP Gniezno Wsiadł po pijaku za kierownicę i spowodował wypadek! Nieodpowiedzialny ojciec z Gniezna!

To mogło skończyć się tragicznie! 45-latek pod wpływem alkoholu prowadził samochód, którym wiózł dwójkę dzieci. W dodatku spowodował kolizję. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem!

Do niebezpiecznej sytuacji doszło we wtorek (13 października) po godz. 20:00 na ul. Roosevelta w Gnieźnie. 45-latek podróżował z dwójką dzieci w wieku 8 i 12 lat.

- Nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na lewą stronę jezdni i zderzył się ze stojącym naprzeciwko, czekającym na zielone światło Peugeot 407 - informują gnieźnieńscy policjanci.

W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał. Małoletni zostali przekazani przybyłej na miejsce matce dzieci, a 45-letni kierowca musi liczyć się z potężną karą. Prowadził on pojazd pod wpływem alkoholu, a badanie wykazało, że miał 3 promile w wydychanym powietrzu!

- Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów na min. 3 lata oraz nawiązka w wys. 5 tys. zł - dodają mundurowi.

Warszawa. Tragiczny wypadek w al. Jana Pawła II. Sprawczyni już w sądzie!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.