Gościeszyn: Niecodzienne znalezisko w lesie. Broń wpadła w ręce dzieci!

Gościeszyn: Niecodzienne znalezisko w lesie. Broń wpadła w ręce dzieci!
Autor: KPP Wolsztyn Gościeszyn: Niecodzienne znalezisko w lesie. Broń wpadła w ręce dzieci!

Niecodzienne znalezisko w Gościeszynie (pow. wolsztyński). Mali chłopcy bawili się w lesie i w pewnym momencie znaleźli pistolet. To mogło naprawdę źle się skończyć. Całą niebezpieczną sytuację opisujemy w poniższym artykule.

Do zdarzenia doszło we wtorek (13 kwietnia) w godzinach popołudniowych. Dwaj chłopcy budowali "bazę" i nagle znaleźli pistolet z okresu II wojny światowej! Na miejsce natychmiast wezwano policję. Mundurowych powiadomiła matka jednego z chłopców.

- Na miejsce skierowano policjantów wydziału prewencji, którzy ustalili, że 10-letni syn kobiety podczas zabawy z kolegą kilkaset metrów od domu natrafili na metalowy przedmiot przypominający swym kształtem pistolet - relacjonują policjanci z Wolsztyna.

Mundurowi zabezpieczyli znalezisko. Wstępnie oceniono, że jest to pistolet Luger Parabellum z okresu drugiej wojny światowej.

Strzały i policyjny pościg na ulicach Koszalina
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE