Jacek Jaśkowiak porównał szczepienie do walki ze znanym bokserem. "Bardziej dokuczliwa była AstraZeneca"

2021-03-25 7:48 bm
Jacek Jaśkowiak porównał szczepienie do walki ze znanym bokserem. Bardziej dokuczliwa była AstraZeneca
Autor: Urząd Miasta Poznania Jacek Jaśkowiak porównał szczepienie do walki ze znanym bokserem. "Bardziej dokuczliwa była AstraZeneca"

Kilka dni temu Jacek Jaśkowiak został zaszczepiony przeciw COVID-19 szczepionką firmy AstraZeneca. Prezydent Poznania otwarcie przyznał, że zrobił to, aby dać przykład tym, którzy się boją. Jaśkowiak zdradził, jak się czuł w ostatnim czasie i porównał szczepienie do walki z Mariuszem Wachem.

Jacek Jaśkowiak zaszczepił się przeciw COVID-19 w poniedziałek (22 marca). To właśnie wtedy przyjął pierwszą dawkę szczepionki AstraZeneca. Przyznał, że robi to dla siebie, ale także innych, bo ostatnie dane są niepokojące.

- Odsetek nauczycieli, którzy nie chcą się zaszczepić, jest niepokojąco wysoki, szczególnie w obliczu rosnącej liczby zakażeń. Dlatego zdecydowałem się zaszczepić - mówił Jaśkowiak.

Prezydent Poznania obiecał, że po kilku dniach napisze, jak się czuł pierwsze doby po szczepieniu. Tak też zrobił i przyznał się, że odczuł szczepienie.

- Aktualnie wszystko wróciło już do normy i mimo że przez jeden dzień czułem się źle, zachęcam do szczepień. Warto chronić siebie i innych - napisał w swoich mediach społecznościowych.

Szczepionkę porównał do sparingu bokserskiego z Mariuszem Wachem i przyznał, że "bardziej dokuczliwa w skutkach była AstraZeneca".

Express Biedrzyckiej - Jacek Jaśkowiak: Straszą, że mnie zabiją
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE