Jarocin. 45-latek znęcał się nad psem. Był poszukiwany od dwóch lat

i

Autor: KPP Jarocin/pixabay.com Jarocin. 45-latek znęcał się nad psem. Był poszukiwany od dwóch lat

Trafił prosto za kratki

Jarocin. 45-latek znęcał się nad psem. Był poszukiwany od dwóch lat

2022-08-02 13:28

45-latek to prawdziwa bestia. Mężczyzna znęcał się nad swoim psem, a następnie ukrywał się przed policją. Udało się go zatrzymać dopiero po dwóch latach! O szczegółach piszemy w poniższym artykule.

45-latek w 2020 roku został skazany za znęcanie się nad psem rasy owczarek niemiecki. - Mężczyzna pozostawił psa na opuszczonej posesji i rażąco zaniedbał poprzez brak stałego dostępu do wody, pożywienia i odpowiedniego schronienia - tłumaczą mundurowi z KPP Jarocin. Zwierzę wówczas zostało zabezpieczone przez pracowników Schronisko dla Zwierząt w Radlinie, a mężczyzna usłyszał usłyszał zarzut znęcania się nad czworonogiem.

Do minionej soboty (30 lipca) mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości przebywając za granicą. - Pod koniec lipca policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie ustalili, że mężczyzna wrócił do kraju i wytypowali aktualne miejsce pobytu osoby - przekazali policjanci, którzy w sobotę około godz. 16:30 w Radlinie zatrzymali pojazd, którym się poruszał. 45-latek został dowieziony do jarocińskiej komendy, a następnie prosto do zakładu karnego, w którym spędzi cztery miesiące.

Sonda
Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?
Wieliczki. Znęcał się nad psem. 64-latek został zatrzymany

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki