Jarosław Kaczyński przywitał rano mieszkańców Poznania. Takiego transparentu jeszcze nie było!

2021-02-11 11:07
Jarosław Kaczyński przywitał rano mieszkańców Poznania. Takiego transparentu jeszcze nie było!
Autor: facebook.com/ Strajk Kobiet Poznań Jarosław Kaczyński przywitał rano mieszkańców Poznania. Takiego transparentu jeszcze nie było!

Niecodzienny transparent zawisł na budynku ZUS w Poznaniu. Ktoś powiesił baner, na którym widoczny jest wicepremier Jarosław Kaczyński. O co chodzi z tym transparentem? Kto jest za to odpowiedzialny?

W nocy ze środy na czwartek ktoś powiesił gigantyczny transparent z wizerunkiem Jarosława Kaczyńskiego. Baner zawisł na budynku ZUS przy ulicy Dąbrowskiego. Nad zdjęciem wicepremiera znalazły się także gwiazdki, które symbolizują wulgarne hasło odnoszące się do Prawa i Sprawiedliwości.

Około godz. 7:00 zgłoszenie w tej sprawie otrzymała policja. Mundurowi potwierdzają, że transparent został umieszczony na budynku bez zgody administratora. Trwa wyjaśnianie sprawy.

Działania skomentowali przedstawiciele Strajku Kobiet. - Poznańska partyzantka miejska (pozdrawiamy!) jak widać nie próżnuje - czytamy w mediach społecznościowych.

Impreza pod domem Kaczyńskiego. Hałas do nocy na Żoliborzu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE