Losowanie Lotto

i

Autor: Totalizator Sportowy To ostatnie dni, aby zagrać w Super Szansę

Wielka wygrana

Jedna decyzja sprawiła, że mieszkaniec Wielkopolski zgarnął milion złotych! Te liczby okazały się szczęśliwe

2022-10-05 10:56

Być może jeszcze nie wie, że został milionerem. W Wielkopolsce padła główna wygrana w grze Ekstra Premia. Jedna decyzja sprawiła, że szczęśliwy zwycięzca zgarnął aż milion złotych. Gdzie kupił los wart tyle pieniędzy?

Na taką wiadomość z pewnością czeka niejeden z nas. W Wielkopolsce przybył kolejny milioner, a szczęśliwym dniem okazał się dla niego 3 października. Gracz zgarnął aż milion złotych w grze Ekstra Premia, dodatku do gry Ekstra Pensja.

Gdzie padła główna wygrana w Ekstra Premii?

Szczęśliwy los zakupił w punkcie LOTTO przy ul. Kościuszki 3 w Ryczywole w powiecie obornickim. Co ważne, zwycięzca sam wytypował szczęśliwe liczby: 1, 19, 23, 33, 34 oraz 1 i te same zostały wylosowane w poniedziałek w Ekstra Premii. To jednak nie koniec szczęśliwych zbiegów okoliczności.

Główna wygrana w Ekstra Premii to 100 tysięcy złotych i to wypłacane od razu. Szczęśliwiec z Ryczywołu zdecydował się jednak zwiększyć stawkę dziesięciokrotnie, co ostatecznie dało wygraną w wysokości miliona złotych. To maksymalna kwota, jaką można wygrać w tej grze.

Jak grać w Ekstra Premię?

Ekstra Premia stanowi dodatek do gry Ekstra Pensja, w której wygraną jest comiesięczna wypłata 5000 zł przez 20 lat. Dopłacając złotówkę gracz bierze udział w losowaniu Ekstra Premii o wartości 100 tysięcy złotych. Stawkę w Ekstra Pensji oraz Ekstra Premii można dowolnie zwiększać, maksymalnie dziesięć razy. To daje szansę na wygranie miliona złotych.

Zwierzęta z Fundacji Ada przywdziały cieple okrycia na jesień

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki