Jerka: Nie żyje kominiarz! Spadł z dużej wysokości na betonowy podjazd!

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Jerka: Nie żyje kominiarz! Spadł z dużej wysokości na betonowy podjazd!

Jerka: Nie żyje kominiarz! Spadł z dużej wysokości na betonowy podjazd!

2021-09-30 9:50

W Jerce (pow. kościański) doszło do przykrego zdarzenia. Kominiarz, który czyścił komin spadł z dachu na betonowy podjazd. Do szpitala trafił w ciężkim stanie, ale nie udało się go uratować. Jak doszło do tego wypadku? Okoliczności wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (27 września) na osiedlu Brzozowiec w Jerce (pow. kościański). Jak poinformował portal elka.pl, kominiarz spadł z dachu na betonowy podjazd z wysokości blisko 6 metrów! Na miejsce przyjechały służby, które reanimowały 55-latka. - Po koło 10 minutach udało się przywrócić funkcje życiowe poszkodowanego. Zespół ratownictwa medycznego przetransportował poszkodowanego kominiarza do szpitala w Kościanie - tłumaczył Dawid Kryś, rzecznik prasowy KP PSP w Kościanie.

Mężczyzna trafił do szpitala w ciężkim stanie. Obrażenia, jakich doznał, okazały się jednak bardzo poważne i lekarzom nie udało się uratować jego życia. Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.

Tragedia przy ul. Kwartowej – Agata P. poszła odwiedzić rodziców, spadła z 8. piętra. Zmarła na miejscu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE