Ma mięśnie jak mało kto! Policjant z Kępna chce zostać mistrzem [ZDJĘCIA]

2021-11-27 15:00
Kępno: Policjant, który lubi chodzić w samych majtkach! Teraz chce zostać mistrzem
Autor: Kępno: Policjant, który lubi chodzić w samych majtkach! Teraz chce zostać mistrzem Kępno: Policjant, który lubi chodzić w samych majtkach! Teraz chce zostać mistrzem

Policjanci mają wiele nietypowych pasji. Mł. asp. Kamil Skiba z Komendy Powiatowej Policji w Kępnie swój czas wolny poświęca na kulturystykę. Niedługo uda się na mistrzostwa świata i będzie chciał tam wygrać.

Kamil Skiba kulturystykę trenuje od 13. roku życia. Jako młody chłopiec, był zafascynowany tym sportem. Pierwsze przyrządy do ćwiczeń zakupił jeszcze z pieniędzy, które udało mu się uzbierać podczas pracy w wakacje. - Jak wspomina, jego najlepszym sprzętem na którym ćwiczył była ławka treningowa, zrobiona przez jego tatę. W międzyczasie zaczął trenować boks. Jednak przez kontuzję jaką doznał, przerwał treningi i z powrotem wrócił do kulturystyki. Nie wyobrażał sobie życia bez sportu - opowiada Łukasz Kędziora z wielkopolskiej policji. Kamil Skiba w 2015 roku miał okazję poznać jednego z mistrzów świata w kulturystyce, który został później jego trenerem. -Kamil czerpał z niego wzorce, chciał również dojść do takiego poziomu. Wtedy właśnie założył sobie za cel - zdobyć tytuł Mistrza Świata - mówi Łukasz Kędziora.

Policjant z Kępna ma już na swoim koncie wiele sukcesów. Na Mistrzostwach Wielkopolski IFBB zdobył brązowy medal, jest srebrnym medalistą Pucharu Polski. W 2019 roku na Mistrzostwach Wielkopolski zdobył złoty medal. Podczas ostatnich swoich zawodów PCA Grand Prix zajął drugie miejsce, zdobywając brązowy medal, co gwarantuje mu udział w Mistrzostwach Świata, które odbędą się w Birmingham. - Trzymamy mocno kciuki za naszego kolegę i życzymy dalszych sportowych sukcesów! - kończy Kędziora.

Sonda
Czy będziesz trzymać kciuki za policjanta z Kępna?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE