Dzieci, policyjny śmigłowiec i jezioro. To się musi skończyć… dobrze!

2021-06-16 9:47
Policyjny śmigłowiec będzie atrakcją festynu nad jeziorem w Niepruszewie
Autor: Wielkopolska Policja Policyjny śmigłowiec będzie atrakcją festynu nad jeziorem w Niepruszewie

Policyjny śmigłowiec, motorówka i zabawy z policjantami! 17 czerwca mundurowi zapraszają nad jezioro w Niepruszewie. Wszystko po to, by przekazać najmłodszym najcenniejsze informacje o bezpieczeństwie nad wodą.

To będzie nauka przez zabawę! Wszyscy wiedzą, że to najlepsza metoda na przekazywanie informacji dzieciom. - Będziemy tłumaczyć dzieciom jak bezpiecznie spędzać czas nad wodą i podczas wakacji - mówi Super Expressowi Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji.

To wydarzenie bez dwóch zdań dostarczy dzieciom niezapomnianych wrażeń! Wśród atrakcji tą największą będzie lądowanie nowego, policyjnego… śmigłowca Bell 407. - Dzieci będą mogły obejrzeć go z bliska, podobnie jak policyjne motocykle, radiowozy czy sprzęt wykorzystywany przez policyjnych kontrterrorystów - informują wielkopolscy policjanci. Wśród przygotowanych atrakcji nie zabraknie też towarzyszących w służbie policjantom psów i koni, które zawsze budzą duży entuzjazm wśród najmłodszych. Organizatorzy przygotowali także pokaz akcji oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, pokaz sprzętu Komisariatu Wodnego Policji w Poznaniu, Ochotniczej oraz Państwowej Straży Pożarnej, Żandarmerii Wojskowej oraz Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich, którym dobro i bezpieczeństwo dzieci szczególnie leży na sercu! - mówi Andrzej Borowiak. Początek imprezy o godzinie 11 na plaży nad jeziorem w Niepruszewie.

Nastolatek uciekał pod osłoną nocy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE