Koło od ciężarówki przygniotło małe dziecko! Dramat pod Wągrowcem

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Koło od ciężarówki przygniotło małe dziecko! Dramat pod Wągrowcem

Koło od ciężarówki przygniotło małe dziecko! Dramat pod Wągrowcem

2022-04-13 7:24

Dramatyczne wydarzenia w miejscowości Kołybiec koło Wągrowca w Wielkopolsce. Małe dziecko zostało przygniecione kołem od ciężarówki. Zostało ono przetransportowane helikopterem LPR do jednego z poznańskich szpitali.

Do zdarzenia w miejscowości Kołybiec doszło we wtorek (12 kwietnia) na jednej z prywatnych posesji. Jak informuje portal wagrowiec.naszemiasto.pl, wypadek miał miejsce podczas wymiany koła w pojeździe ciężarowym. - Jak wstępnie ustalono, w pobliżu koła znalazło się kilkuletnie dziecko. Koło to było odstawione. Dziecko najprawdopodobniej chcąc wejść na koło, albo innym sposobem spowodowało, że koło przewróciło się i całą masą je przygniotło - powiedział w rozmowie z lokalnym portalem mł. asp. Dominik Zieliński, oficer prasowy KPP w Wągrowcu.

Na miejscu zdarzenia lądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, która przetransportował dziecko do szpitala w Poznaniu. Do sprawy będziemy wracać.

Jaguar zderzył się ze skodą. Groźny wypadek w Zielonej Górze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE