Koronawirus. To już piąta fala! Ile jest dzisiaj zakażeń? Raport z Wielkopolski [20.01.22]

2022-01-20 10:33
Koronawirus. Ile jest dzisiaj zakażeń? Raport z Wielkopolski [20.01.22]
Autor: Pixabay Koronawirus. Ile jest dzisiaj zakażeń? Raport z Wielkopolski [20.01.22]

Koronawirus w Polsce. Pandemia szaleje na całym świecie. Ile dziś (20.01) nowych przypadków zakażenia? Ministerstwo Zdrowia publikuje codziennie nowe dane dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce. Również w czwartek (20 stycznia) resort zdrowia przedstawi najnowszy raport dotyczący epidemii koronawirusa w Polsce. Ile jest dziś zakażeń? Jak wygląda stan epidemii w województwie wielkopolskim? Czytaj na se.pl.

Koronawirus 20 stycznia 2022, raport. Ile jest dziś zakażeń w Polsce?

Ministerstwo Zdrowia codziennie prezentuje najnowsze dane dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce. Dowiadujemy się m.in. ile jest nowych przypadków koronawirusa w naszym kraju, w których województwach jest ich najwięcej, ilu pacjentów przegrało walkę z COVID-19. Niedawno na świecie pojawił się nowy wariant koronawirusa - omikron. Jeszcze niedawno mówiliśmy o czwartej fali, ale śmiało można powiedzieć, że na całym świecie rozpoczęła się już piąta fala pandemii!

Ile dziś (20 stycznia) jest nowych zakażeń? Ministerstwo Zdrowia o 10:30 publikuje najnowszy raport dotyczący kolejnych zakażeń koronawirusem w Polsce. Możemy z niego wyczytać, w których województwach potwierdzono nowe zachorowania.

Koronawirus w Polsce 20 stycznia 2022 r. Dane z 16 województw

Ministerstwo Zdrowia codziennie o 10:30 publikuje najnowszy raport dotyczący kolejnych zakażeń koronawirusem w Polsce. Ile dziś nowych przypadków zakażenia? Najnowsze dane zostaną opublikowane poniżej.

W czwartek (20 stycznia 2022) resort zdrowia poinformował o 32 835 nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. Niestety, są także kolejne zgony w Polsce. Z powodu COVID-19 zmarło 78 osób. Natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 237 osób.

Łącznie w Polsce chorobę potwierdzono u 4 406 553 osób. Niestety, 103 378 osób zmarło.

Koronawirus w Wielkopolsce. 20 stycznia 2022 [RAPORT]

Jak wygląda sytuacja w województwie wielkopolskim? Niestety, każdego dnia przybywa wielu chorych. W ostatnim raporcie czytamy, że w Wielkopolsce chorobę potwierdzono u 2396 osób. Niestety, odnotowano także kolejne zgony w regionie. Zmarło 28 osób.

Sonda
Czy obawiasz się wariantu koronawirusa: omikron?
Agata była w ciąży i miała koronawirusa. Skończyło się tragicznie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE