Koronawirus. Ile jest dzisiaj zakażeń? Raport z Wielkopolski [22.11.21]

2021-11-22 10:32
koronawirus
Autor: pixabay.com Koronawirus. Ile jest dzisiaj zakażeń? Raport z Wielkopolski [22.11.21]

Koronawirus w Polsce. Czwarta fala pandemii przybiera na sile. Ile dziś (22.11) nowych przypadków zakażenia? Ministerstwo Zdrowia publikuje codziennie nowe dane dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce. Również w poniedziałek (22 listopada) resort zdrowia przedstawi najnowszy raport dotyczący epidemii koronawirusa w Polsce. Ile jest dziś zakażeń? Jak wygląda stan epidemii w województwie wielkopolskim? Czytaj na se.pl.

Koronawirus 22 listopada, raport. Ile jest dziś zakażeń w Polsce?

Ministerstwo Zdrowia codziennie prezentuje najnowsze dane dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce. Dowiadujemy się m.in. ile jest nowych przypadków koronawirusa w naszym kraju, w których województwach jest ich najwięcej, ilu pacjentów przegrało walkę z COVID-19. Trzy fale koronawirusa zebrały żniwo zgonów. Niestety czwarta fala także jest bardzo niebezpieczna.

Ile dziś (22 listopada) nowych zakażeń? Ministerstwo Zdrowia o 10:30 publikuje najnowszy raport dotyczący kolejnych zakażeń koronawirusem w Polsce. Możemy z niego wyczytać, w których województwach potwierdzono nowe zachorowania.

Koronawirus w Polsce 22 listopada 2021 r. Dane z 16 województw

Ministerstwo Zdrowia codziennie o 10:30 publikuje najnowszy raport dotyczący kolejnych zakażeń koronawirusem w Polsce. Ile dziś nowych przypadków zakażenia i czy IV fala COVID-19 staje się groźniejsza niż poprzednie? Najnowsze dane zostaną opublikowane poniżej.

W poniedziałek (22 listopada 2021) resort zdrowia poinformował o 12 334 nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. Niestety, są także kolejne zgony w Polsce. Z powodu COVID-19 zmarło 5 osób. Natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarły 3 osoby.

Łącznie w Polsce chorobę potwierdzono u 3 357 763 osób. Niestety, 80 830 osób zmarło.

Koronawirus w Wielkopolsce. 22 listopada 2021 [RAPORT]

Jak wygląda sytuacja w województwie wielkopolskim? Niestety, każdego dnia przybywa wielu chorych. W ostatnim raporcie czytamy, że w Wielkopolsce chorobę potwierdzono u 841 osób.

Sonda
Szczepiliście się przeciwko koronawirusowi?
Poradnik Zdrowie: brytyjski wariant koronawirusa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE