Koronawirus. Policja WYJECHAŁA na ulice wielkopolskich miast. Przekaz jest prosty! [WIDEO]

2020-03-26 10:59 EIP
Policja wyjechała na ulice wielkopolskich miast. Przekaz jest prosty!
Autor: Wielkopolska Policja/ Andrzej Borowiak

Trwa walka z pandemią koronawirusa. Na ulicach wielkopolskich miast jest coraz więcej policji. Od środy obowiązuje w Polsce zakaz zgromadzeń powyżej dwóch osób. O obostrzeniach przypominają nie tylko politycy i media, ale także policja. Zobaczcie sami w jaki sposób robią to mundurowi!

Koronawirus bardzo szybko rozprzestrzenia się także w naszym kraju. Mamy już ponad tysiąc potwierdzonych przypadków. Od środy (25 marca) w Polsce obowiązuje zakaz zgromadzeń powyżej dwóch osób. Między innymi w związku z tym na ulicach miast można było zobaczyć i usłyszeć policjantów.

- Prosimy, aby dla własnego bezpieczeństwa pozostać w domach. Jeżeli niezbędne jest opuszczenie miejsca zamieszkania, należy unikać bezpośredniego kontaktu z innymi osobami, zachowując dystans co najmniej 2 metrów. Prosimy o niegrupowanie się, aby zminimalizować ryzyko zakażenia. Apelujemy, zostańcie w domach. To od odpowiedzialnej postawy każdego z nas nie tylko dzisiaj i jutro, ale także przez cały czas trwania epidemii zależy zdrowie i życie nasze oraz najbliższych - słyszymy w komunikatach.

Samochody policyjne można spotkać nie tylko w Poznaniu, ale w całej Wielkopolsce, o czym poinformował mł. insp. Andrzej Borowiak.

SUPER RAPORT - odc. 4
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE