Koronawirus [zdjęcie ilustracyjne]

i

Autor: Pixabay Koronawirus [zdjęcie ilustracyjne]

Koronawirus ZABIJA kolejne osoby w Poznaniu! Jest też nowy zakażony!

2020-05-14 17:52

Koronawirus zbiera coraz większe żniwo w województwie wielkopolskim. W czwartek (14 maja) potwierdzono dwa następne zgony w regionie. Nadal zdarzają się także przypadki nowych zakażeń.

14 maja w godzinach wieczornych potwierdzony został nowy przypadki zakażenia koronawirusem i kolejne 2 zgony. Mamy już 133 ofiary COVID-19 w Wielkopolsce.

Ofiarami epidemii są 89-letnia kobieta i mężczyzna w wieku 75 lat. Oboje mieszkali w Poznaniu i mieli choroby współistniejące.

Nie zostały jeszcze podane szczegółowe informacje na temat nowej zakażonej osoby.

Od początku epidemii w województwie wielkopolskim potwierdzono obecność koronawirusa aż u 1 735 osób. Do tej pory aż 629 z nich wyzdrowiało.

Ministerstwo Zdrowia w dniu 14 maja potwierdziło 146 nowe przypadki zachorowań w Polsce i i zgony kolejnych 14 osób. Łączna liczba zakażonych koronawirusem w kraju to 17 615 z których aż 883 osoby zmarły.

W dalszym ciągu najwięcej zarażonych osób przybywa na Śląsku. Tym razem koronawirusa wykryto u 93 mieszkańców południowego województwa.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express kliknij TUTAJ.

Super Raport 14 V (goście: Kamiński, Simon)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE