Poznań: KOSZMARNY wypadek na A2. Nie żyje kierowca uwięziony w ciężarówce [UTRUDNIENIA!]

2019-11-25 19:54
WYPADEK
Autor: ESKA INFO

Do tragicznego wypadku doszło dziś (25 listopada) przed godz. 18 pomiędzy węzłami Poznań Wschód - Poznań Krzesiny. Zderzyły się tam dwa tiry i auto osobowe. Nie żyje jeden z kierowców uwięziony w ciężarówce. Są duże utrudnienia, które mogą potrwać nawet kilka godzin.

Do wypadku doszło na 172 kilometrze w kierunku na Świecko. Ze wstępnych informacji wiadomo, że poszkodowana jest co najmniej jedna osoba. Jak podaje Radio Poznań, zginął kierowca jednej z ciężarówek, który został zakleszczony w kabinie.

Na miejscu pracują służby. Z powodu tego tragicznego zdarzenia są duże utrudnienia, które mogą potrwać nawet kilka godzin. Droga pomiędzy węzłami Poznań Wschód-Poznań Krzesiny w stronę Świecka jest całkowicie zablokowana. Policja kieruje objazdami: od węzła Poznań Wschód na S5. Dla samochodów ciężarowych do węzła Kostrzyn i dalej dk 92. Dla samochodów osobowych do węzła Kleszczewo i dalej lokalnymi drogami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE