Kradzież na placu zabaw w Gnieźnie. Złodzieje mieli po 13 lat!

2021-09-29 7:57
Kradzież na placu zabaw w Gnieźnie. Złodzieje mieli po 13 lat!
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Kradzież na placu zabaw w Gnieźnie. Złodzieje mieli po 13 lat!

Paskudna kradzież na jednym z placów zabaw w Gnieźnie. Kobieta straciła torebkę, w której były pieniądze i dokumenty. Okazało się, że za kradzież odpowiedzialna jest para nastolatków! Dlaczego to zrobili?

Do zdarzenia doszło miesiąc temu na placu zabaw przy ul. Ludwiczaka w Gnieźnie. Jedna z mieszkanek wybrała się tam z dzieckiem. Kobieta zostawiła na chwilę torebkę z portfelem, pieniędzmi i dokumentami na ławce. To okazało się błędem, bo została okradziona. Natychmiast zgłosiła to na policję. - Funkcjonariusze operacyjni na podstawie zabezpieczonego w sklepach monitoringu ustalili tożsamość, jak się okazało 13-letniej dziewczyny i 13-letniego chłopaka - mówią policjanci. Para nastolatków przyznała się do winy i złożyła wyjaśnienia. Torebka, którą wyrzucili została odzyskana. Teraz decyzję w ich sprawie podejmie Sąd Rodzinny.

Olsztyn. Kobieta przywłaszczyła torebkę pozostawioną w autobusie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE