Wypadek w Krzykosach

i

Autor: KPP Środa Wielkopolska Krzykosy. Zderzenie dziesięciu pojazdów na dk 11! Gigantyczne utrudnienia [AKTUALIZACJA]

Uwaga kierowcy!

Krzykosy. Zderzenie dziesięciu pojazdów na dk 11! Gigantyczne utrudnienia [AKTUALIZACJA]

2022-12-09 12:59

Wielkopolskie: Poważny wypadek na drodze krajowej nr 11 w Krzykosach. Zderzyło się tam dziesięć pojazdów! Kierowcy muszą się liczyć z poważnymi utrudnieniami na odcinku Środa Wielkopolska - Nowe Miasto nad Wartą.

Do zdarzenia doszło w piątek (9 grudnia 2022 r.) ok. godziny 11:10 na 329. kilometrze drogi krajowej nr 11. Jak poinformował dyżurny Punktu Informacji Drogowej poznańskiego oddziału GDDKiA, w miejscowości Krzykosy w niebezpiecznym zdarzeniu brało udział aż dziesięć pojazdów. - Trzy osoby zostały ranne. Przewidywany czas trwania utrudnienia to około 3 godziny - wyjaśnia Łukasz Bik z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Niepokojące wieści potwierdzają policjanci.

- W zdarzeniu drogowym na dk nr 11 brało udział dziesięć pojazdów. Trzy osoby trafiły do szpitala. Na miejscu prowadzone są czynności. Policjanci wyznaczyli objazdy - na dk nr 15 przez miejscowość Miąskowo i od strony Jarocina w miejscowości Klęka. Działania mogą potrwać 2-3 godziny - mówi nam asp. sztab. Michał Szymurski z KPP Środa Wielkopolska.

Uwaga kierowcy - jeżeli macie możliwość, wybierzcie alternatywną trasę! Na miejscu pracują m.in. policjanci, siedem zastępów straży pożarnej i ratownicy medyczni. Służby apelują o rozwagę na drogach. Warunki atmosferyczne nie ułatwiają nam ostatnimi czasy zadania, więc warto to wziąć pod uwagę. Więcej informacji wkrótce!

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Ruszył proces Ernesta K., który po pijanemu spowodował wypadek. Zginęło dwóch jego kolegów
Nasi Partnerzy polecają