Kto jest najsympatyczniejszym motorniczym MPK w Poznaniu? Oto kandydaci! [GALERIA ZDJĘĆ]

2017-04-30 11:59

Poznańskie MPK po raz kolejny organizuje konkurs na najlepszego motorniczego. Pasażerowie z kolei wybiorą najsympatyczniejszego prowadzącego lub prowadzącą tramwaje. Zobaczcie, kto w tym roku zakwalifikował się do rywalizacji.

MPK Poznań konkursy na najlepszego motorniczego i kierowcę organizuje już od 13 lat. O tytuł „naj” chciało walczyć w sumie 48 osób. Ostatecznie do udziału w konkursie zakwalifikowało się 41 motorniczych. Wśród nich było 14 kobiet. Po testach teoretycznych w gronie 10 najlepszych zostały tylko dwie panie.

Kontrola podstawą zaufania!

Drugim etapem konkursu jest obserwacja. Motorniczowie będą oceniani przez nieznanych im studentów. Co więcej prowadzący pojazd nie będą wiedzieli, kiedy i gdzie taka kontrole się odbędzie.

- Z jednej strony motorniczych będą oceniać  działające in cognito zespoły studentów z Koła Logistyków przy Politechnice Poznańskiej, a wiemy, że studenci to ta grupa naszych pasażerów, która jest najbardziej krytyczna w ocenie – mówi Iwona Gajdzińska z poznańskiego MPK. - Z drugiej, pasażerowie, którzy będą oddawać głosy na swojego ulubieńca czyli tego motorniczego, który jest ich faworytem i którego pracę oceniają najwyżej. O tym, kto siedzi za sterem dowiedzą się z plakatu umieszczonego na kabinie - dodaje.

Wszystkich kandydatów i krótkie ich opisy zobaczycie w naszej galerii.

Kto jest Waszym faworytem? Dajcie znać, a przede wszystkim oddajcie głos na swojego ulubieńca! Możecie to zrobić wchodząc na stronę MPK Poznań.

Czytaj też: 10 nietypowych zdarzeń, jakie przytrafiły się pasażerom MPK Poznań

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE