Kwilcz: Potężny wybuch w okolicach Biedronki. Duże zniszczenia [ZDJĘCIA]

2020-12-17 17:01 bm
Kwilcz: Potężny wybuch w okolicach Biedronki. Duże zniszczenia
Autor: KPP Międzychód Kwilcz: Potężny wybuch w okolicach Biedronki. Duże zniszczenia

Minionej nocy mieszkańców Kwilcza w powiecie międzychodzkim mógł obudzić potężny wybuch. Nieznani sprawcy podłożyli ładunek wybuchowy, aby ukraść pieniądze. Co tam dokładnie się wydarzyło? Opisujemy to w poniższym artykule.

Około godz. 1:30 w Kwilczu doszło do potężnego wybuchu. Nieznani sprawcy podłożyli ładunek wybuchowy przy bankomacie, który znajdował się obok marketu Biedronka. Zdjęcia znajdujące się na końcu tego artykułu pokazują skalę zniszczeń.

- Kryminalni weryfikują wszystkie zebrane do tej pory informacje. Łupem bandytów padła gotówka - przekazali policjanci z Międzychodu.

Na miejscu pracowali policyjni pirotechnicy oraz technicy kryminalistyczni. Policja prosi osoby, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji w sprawie rabunku o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Międzychodzie, tel. 47 77 36 211 lub 112.

Wybuch w Będzinie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE