Leżała MARTWA w lesie pod Nowym Tomyślem! Wcześniej była NIELEGALNIE przetrzymywana?

2020-11-20 14:23 bm
Leżała MARTWA w lesie pod Nowym Tomyślem! Wcześniej była NIELEGALNIE przetrzymywana?
Autor: Nadleśnictwo Bolewice Leżała MARTWA w lesie pod Nowym Tomyślem! Wcześniej była NIELEGALNIE przetrzymywana?

Makabryczne odkrycie w lesie koło Nowego Tomyśla. Jeden z myśliwych zauważył między drzewami zwłoki. Ktoś przywiózł je do lasu i zostawił na pastwę losu! Sprawę wyjaśniają policjanci. O co chodzi w tej wstrząsającej sprawie?

W lesie pomiędzy Węgielnią i Bolewiskiem znaleziono martwą świnię! Leżała ona przy drodze, a widok był szokujący dla myśliwego, który dokonał makabrycznego odkrycia.

- Przywykliśmy już trochę, choć to wciąż podnosi nam ciśnienie, do widoku podrzuconych w lesie śmieci typu opony, odpady budowlane, itp. Tym razem zostaliśmy prawdziwie zaskoczeni widokiem porzuconej martwej świni w leśnictwie Bolewice - napisali leśnicy.

Podejrzewają oni, że ktoś nielegalnie trzymał ją w gospodarstwie, a gdy zdechła to wywiózł ją do lasu.

- Zachowanie to podwójnie zasługuje na potępienie, z uwagi na nielegalne pozbycie się odpadu oraz z uwagi na zagrożenie rozprzestrzenienia groźnej choroby wirusowej i zakaźnej ASF, występującej u świń i dzików - informują.

Z padłej świni zostały pobrane próbki do badań, a tusza została już zutylizowana przez specjalistyczną firmę. Straż Leśna wspólnie z policją prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

Horror na plaży w centrum Sopotu. Nie żyje mężczyzna