Łobżenica. 19-latek włamał się do sejfu! Było tam dużo pieniędzy

i

Autor: KPP Piła Łobżenica. 19-latek włamał się do sejfu! Było tam dużo pieniędzy

Łobżenica. 19-latek włamał się do sejfu! Było tam dużo pieniędzy

2022-06-24 12:09

Kradzież nie popłaca. Przekonał się o tym 19-latek, który ukradł wielkie pieniądze z sejfu biura gospodarstwa, znajdującego się na terenie gminy Łobżenica. Sprawą zajęła się policja, która szybko ustaliła sprawcę.

Do zdarzenia doszło w środę (22 czerwca) na terenie gospodarstwa znajdującego się w gminie Łobżenica (pow. pilski. Okazało się, że ktoś ukradł metalowy sejf typu kasetka. - Sprawca ukradł klucze od kasetki, wyniósł ją z terenu firmy i zabrał z jej środka pieniądze w kwocie blisko 28 tysięcy złotych - relacjonują pilscy policjanci, którzy zajęli się sprawą.

Szybko udało się im wytypować podejrzanego, którym okazał się 19-latek. - Sprawca na widok zbliżających się policjantów zaczął uciekać, aby uniknąć odpowiedzialności za popełnione przestępstwo. Po skutecznym pościgu, mężczyzna został obezwładniony przez funkcjonariuszy i doprowadzony do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych - mówią mundurowi.

CZYTAJ: Kradzież batonów z maszyny na dworcu. "Głodny nie jesteś sobą"

Funkcjonariusze odzyskali całą sumę skradzionych pieniędzy, które jeszcze tego samego zostały przekazane właścicielowi. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Złodzieje katalizatorów zatrzymani na gorącym uczynku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE