Makabra na torach w Luboniu. Pociąg śmiertelnie potrącił człowieka!

2021-02-26 11:57 bm
Makabra na torach w Luboniu. Pociąg śmiertelnie potrącił człowieka!
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Makabra na torach w Luboniu. Pociąg śmiertelnie potrącił człowieka!

Tragiczny poranek na przejeździe kolejowym w Luboniu. Pociąg relacji Wrocław - Gdynia śmiertelnie potrącił człowieka. Jak doszło do zdarzenia? Czy pasażerowie muszą liczyć się z utrudnieniami?

Do wypadku doszło po godz. 9:00 w okolicach stacji kolejowej w Luboniu. Pieszy przechodził przez tory w miejscu niedozwolonym i doszło do zderzenia z pociągiem relacji Wrocław - Gdynia. Niestety, skutki tego wypadku są fatalne.

- Niestety, pieszy nie przeżył wypadku - przekazał Radosław Śledziński z zespołu prasowego PKP Polskich Linii Kolejowych.

Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora. W ruchu kolejowym nie występują utrudnienia, ponieważ pasażerowie pociągu, który brał udział w zdarzeniu, zostali zabrani innym pociągiem. Pozostałe pojazdy korzystają z sąsiedniego toru.

Podlaskie. Katastrofa kolejowa w Koszarówce. Pociąg zderzył się z cysterną przewożącą mleko
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE