Malował oznakowanie na autostradzie A2. Zginął potrącony przez samochód. Koszmar w Wielkopolsce

i

Autor: CC Pixabay.com / Licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe Malował oznakowanie na autostradzie A2. Zginął potrącony przez samochód. Koszmar w Wielkopolsce

Koszmar w Wielkopolsce

Malował oznakowanie na autostradzie A2. Zginął potrącony przez samochód

2022-08-12 15:04

Wielkopolskie: Tragiczny wypadek na autostradzie A2. Pracownik firmy malującej oznakowanie został potrącony przez samochód. Na miejscu pojawił się m.in. śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, ale niestety życia mężczyzny nie udało się uratować. Na kierowców czekają spore utrudnienia w tym regionie.

Wypadek na autostradzie A2 koło Wrześni. Nie żyje mężczyzna

Tragiczny wypadek koło Wrześni w województwie wielkopolskim miał miejsce w piątek (12.08.2022 r.) przed godziną 13:00. W pojazd wykorzystywany przy pracach drogowych uderzył samochód. Jezdnia w kierunku Poznania i Warszawy została zablokowana na czas lądowania zadysponowanego śmigłowca LPR. Niestety finał jest najgorszy z możliwych. - Pomimo przeprowadzonej reanimacji pracownik firmy malującej oznakowanie na A2 zmarł - przekazała PAP rzeczniczka spółki Autostrada Eksploatacja Renata Rychlewska.

Czytaj też: Napad z bronią w ręku na autostradzie A2! Łupem padło złoto

Koszmar na A2 w Wielkopolsce. Utrudnienia dla kierowców

Do wypadku doszło na 213. km autostrady A2 w kierunku Poznania, pomiędzy węzłami Słupca i Września. W czasie prowadzenia akcji ratunkowej trasa była zablokowana w obu kierunkach. Dyżurny Punktu Informacji Drogowej poznańskiego oddziału GDDKiA przekazał, że około godz. 14 przywrócono ruch na jednym pasie jezdni w kierunku Warszawy; autostrada w kierunku Poznania jest zablokowana. Szacuje się, że utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 18:00.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?
Chorwacja. Wypadek polskiego autokaru. Ksiądz Leszek: Ci z tyłu przygnietli tych, którzy byli z przodu
Nasi Partnerzy polecają