Matura 2020: Język polski rozszerzony. Pierwsze komentarze "Rozszerzenie łatwiejsze niż podstawa"

2020-06-08 17:02 BM
gorzów matura pisanie
Autor: pxhere.pl Matura 2020: Język polski rozszerzony. Pierwsze komentarze

Matura 2020: Język polski rozszerzony. W poniedziałek, 8 czerwca maturzyści rozpoczęli egzaminy maturalne. Za nami język polski na poziomie rozszerzonym. Znamy już tematy wypracowań. Czas na komentarze samych zainteresowanych czyli maturzystów. Oto co piszą o tematach w internecie.

Matura 2020 wygląda zupełnie inaczej niż typowy egzamin dojrzałości. Spowodowane jest to oczywiście epidemią koronawirusa. Mimo to maturzyści najbardziej przejmują się tematami.

Matura 2020: Język polski rozszerzony. Pierwsze komentarze

Na Twitterze pojawiają się pierwsze komentarze od tegorocznych maturzystów. - Za każdym razem jak pisałam jakiś egzamin to czułam poszło dobrze czy źle. A w tym momencie jestem jak jedno wielkie NIE WIEM i o co chodzi - czytamy.

Są też tacy internauci, którzy twierdzą, że matura rozszerzona z języka polskiego była łatwiejsza niż podstawowa.

Czytaj też: Matura 2020: Język polski rozszerzony. Jaki był temat wypracowania? Co było w arkuszach CKE? [AKTUALIZACJA]

Czytaj też: Matura 2020: Język polski podstawowy. Pierwsze komentarze

W 1,5 m odstępach, wyposażeni w długopisy, maseczki i wiedzę. Maturzyści piszą dziś egzamin z języka polskiego. Relacja Szymona Kępki z Radia Eska:
Maturzyści z Zespołu Szkół nr 2 im. Warcisława IV w Szczecinku
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE