Metaamfetamina w miejscu dostępnym dla dzieci! To mogło ŹLE się skończyć

2019-12-20 10:37
Narkotyki na placu zabaw
Autor: policja.gov.pl

Policjanci ze Śremu zatrzymali 30-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Przetrzymywał je w bardzo nietypowym miejscu, co mogło skończyć się bardzo źle. Mężczyźnie grozi kilka lat, ale zobaczcie, gdzie trzymał narkotyki i dlaczego właśnie tam!

Do zatrzymania 30-letniego mieszkańca Śremu doszło w piątek (13 grudnia). Policjanci mieli wobec niego podejrzenie, że posiada i się nie mylili. Zaskoczyło ich jednak miejsce, w którym trzymał narkotyki.

- Okazało się, że narkotyki ukrywał on w nietypowym miejscu. Policjanci znaleźli blisko 70 gramów metamfetaminy w szklanym słoiku, który zakopany był w przydomowym ogródku, pod dziecięcą zjeżdżalnią - relacjonuje Ewa Kasińska z policji w Śremie.

30-latek został zatrzymany i przesłuchany. Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut, do którego się przyznał. Sprawa swój finał znajdzie w sądzie. Strach jednak pomyśleć, co by było gdyby te narkotyki znalazły dzieci...

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE