Mężczyzna dogadzał sobie w miejskim autobusie! Jedna pasażerka nie wytrzymała

i

Autor: pixabay.com zdjęcie ilustracyjne

Obrzydliwe!

Mężczyzna dogadzał sobie w miejskim autobusie! Jedna pasażerka nie wytrzymała. "Wszystko miał na wierzchu"

2023-08-17 19:25

To się nie mieści w głowie! Jeden z pasażerów miejskiego autobusu w Poznaniu, bez żądnego skrępowania, miał dotykać się w miejscu intymnym. Niestosowne zachowanie mężczyzny nie umknęło uwadze innej pasażerki, która wszystko opisała w mediach społecznościowych!

- Dziewczyny proszę uważać na siebie! Dziś (17 sierpnia - przyp. red.) o godzinie 13:44 do autobusu 169 z przystanku os. Łokietka wsiadł mężczyzna ok. 175 cm wzrostu, chudy, ogolony króciutko i z okularami, na oko 45-50 lat, który zaczął się masturbować patrząc na mnie co jakiś czas - napisała do Spotted: MPK Poznań jedna z pasażerek, którą cytuje portal epoznan.pl.

Zobacz także: Kościan: Seks na ławce! Nagranie wyciekło do sieci, policja zna tożsamość jednego z kochanków

Jak zaznaczyła w poście poznanianka, mężczyzna na początku się z tym ukrywał, jednak potem "wstał mając wszystko na wierzchu i wysiadł na os. Wichrowe Wzgórze".

Nie wiadomo, czy pasażerka zgłosiła całe zajście do kierowcy autobusu oraz na policję, niemniej jednak warto mieć to na uwadze i w przypadku powtórzenia się takiego zajścia niezwłocznie zgłosić to odpowiednim służbom!

Sonda
Byłeś kiedyś świadkiem podobnego zdarzenia?
Tradycja święcenia wieńców ciągle żywa