Miał tylko wymienić olej. Mechanik rozbił luksusowe infiniti i wjechał w samochód z dziećmi!

2020-02-21 16:44 mar
Mechanik rozbił luksusowe Infiniti i wjechał w samochód z dziećmi
Autor: Andrzej Borowiak/KWP Poznań/TT

Dwa kompletnie rozbite samochody i dzieci w szpitalu to efekt piątkowej przejażdżki pracownika jednego z poznańskich warsztatów. Mechanik postanowił przejechać się nowiutkim, luksusowym infiniti, które jeden z klientów zostawił na wymianę oleju. Podczas jazdy wpadł jednak w poślizg i wjechał w toyotę, którą podróżowała kobieta z trójką dzieci.

Właściciel luksusowego infiniti nie nacieszył się długo swoim nowym samochodem. Auto, które miał zaledwie od tygodnia, odstawił do jednego z poznańskich warsztatów na wymianę oleju. Jeden z pracowników warsztatu postanowił jednak wykorzystać okazję i przejechać się luksusowym samochodem.

Mechanik rozbił luksusowe infiniti i wjechał w samochód z dziećmi
Autor: Andrzej Borowiak/KWP Poznań/TT

W piątek (21 lutego) przed godz. 10 wyjechał na ulice Poznania. Prawdopodobnie postanowił przetestować możliwości auta, bo jak wynika ze wstępnych ustaleń, jechał z bardzo dużą prędkością. Na ul. Krzywoustego nie zapanował jednak nad potężnym samochodem i wpadł w poślizg. Przejechał przez pas rozdzielający jezdnię i jadąc pod prąd uderzył w toyotę, którą podróżowała kobieta z trójką dzieci.

Oba samochody zostały mocno zniszczone. Dzieci podróżujące toyotą zostały przewiezione do szpitala.

Pani Zofia przegoniła mopem uzbrojonego złodzieja!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.