Mieszków. Spał w aucie zaparkowanym na środku ulicy! Nie krył zdziwienia

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Mieszków. Spał w aucie zaparkowanym na środku ulicy! "Nie krył zdziwienia"

37-latek trafił do aresztu

Mieszków. Spał w aucie zaparkowanym na środku ulicy! "Nie krył zdziwienia"

2022-08-08 11:13

37-letni mężczyzna zaparkował pojazd na środku ulicy w Mieszkowie (pow. jarociński) i poszedł spać. Na miejsce przyjechała policja, która szybko odkryła prawdę. Kierowcy BMW grozi kilka lat więzienia. O szczegółach piszemy w artykule.

Do zdarzenia w Mieszkowie (pow. jarociński) doszło kilka dni temu. Mieszkańcy zauważyli na środku rynku zaparkowane BMW na włączonym silniku. Wewnątrz pojazdu spał mężczyzna. W związku z tym wezwano policję. - Mundurowi po przybyciu na miejsce obudzili kierowcę, który zapytany dlaczego zaparkował w takim miejscu odpowiedział, że zgasł mu silnik i próbował go odpalić, ale mu się to nie udało. Gdy policjanci poinformowali go, że silnik jest cały czas włączony, powód interwencji nie krył zdziwienia - relacjonuje Agnieszka Zaworska z KPP w Jarocinie.

Policjanci podejrzewali, że kierowca może być pod wpływem alkoholu, jednak wynik badania tego nie potwierdził. - Przeprowadzili więc kontrolę i kierowcy i auta, podczas której w samochodzie znaleźli środki odurzające w postaci białego proszku, masy plastycznej i zielonego suszu - mówi Zaworska.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do jarocińskiej komendy, a kryminalni udali się do miejsca jego zamieszkania na przeszukanie. - Tam znaleźli kolejne porcje środków odurzających - dodaje policjantka.

Zatrzymany 37-latek jest mieszkańcem gminy Jarocin. Usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających za co grozi mu kara pozbawienia wolności do lat trzech. Ponadto od mężczyzny została pobrana do badan krew w celu ustalenia, czy kierując swoim samochodem był on pod wpływem niedozwolonych substancji.

Olsztyn. Zasnął za kierownicą na środku drogi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE